het

 

 

Významný tuzemský dodavatel malířských a fasádních barev, latexových barev, tónovacích barev a penetrací pro přípravu povrchů, firma HET, dodává tenkovrstvé omítkoviny, mozaikové tenkovrstvé omítkoviny, tmely a stavební hmoty, vodouředitelné, syntetické a polyuretanové barvy. Toto vše doplňuje tónovací systém MULTIMIX.

Více na www.het.cz     HET COLOR SIMULATOR  

 

       sokrates

 

 

 

Firma Building Plast distribuuje své výrobky do prodejen po celé České republice, Slovenské republice, Bulharska a Ukrajiny. Od roku 1994 firma přešla na zahraniční dodavatele disperzí a dalších additiv a s jejich technickou pomocí byly vypracovány nové receptury. Tyto receptury tvoří základ profi systému, zejména pak silnovrstvé, středněvrstvé a tenkovrstvé lazury, emailů, parketových laků a laků na nábytek. Od roku 2013 společnost rozšířila své portfolio výrobků dodávaných na tuzemský trh o rozpouštědlový systém, který obsahuje oleje, vosky a olejové lazury.

Více na www.barvy-sokrates.eu

 

 

       

severochema new

Severochema patří mezi významné výrobce chemických produktů v České republice. Moderní technologická, výrobní a skladovací zařízení nám umožňují okamžitě a kvalitně uspokojit nejrůznější požadavky našich odběratelů. Mezi naše zákazníky patří jak koneční spotřebitelé, tak profesionální uživatelé a průmyslové podniky. Díky vlastnímu vývojovému pracovišti jsme schopni neustále držet krok s moderními trendy v oblasti chemické výroby. Stáčecí kapacity nám umožňují plnění od malých obalů až po cisterny. Severochema se dlouhodobě profiluje jako český výrobce vysoce kvalitních výrobků. Péči o jakost považuje družstvo za základ své konkurenční schopnosti. To mj. dokazují i certifikáty zavedeného integrovaného systému řízení - ISO 9001 (management jakosti), ISO 14001 (environmentální management) a OHSAS 18001 (bezpečnost a ochrana zdraví při práci) . Certifikovaný systém GMP (The Good Manufacturing Practice) zajišťuje vysokou úroveň plnění požadavků kladených na výrobu veterinárních přípravků a kosmetiky.

Více na www.severochema.cz

 

.   novum

 

 

 

 

 

Společnost ColorWest, s.r.o. vznikla začátkem roku 1999 a v posledních letech působí jako jedna z předních v oblasti výroby a prodeje průmyslových nátěrových hmot. Od založení cílevědomě a trpělivě buduje a rozvíjí technicky a technologicky vyspělé zázemí pro svoji podnikatelskou činnost.

Více na www.colorwest.cz

 

 

storch   

 

Společnost Ciret s.r.o. Česká republika je členem mezinárodní skupiny STORCH-CIRET Group, která se celosvětově zabývá vývojem, výrobou a prodejem sortimentu malířského nářadí.

Skupina STORCH-CIRET Group má ve světě 26 výrobních a obchodních poboček, ve kterých je zaměstnáno více než 1600 zaměstnanců. Historie skupiny sahá na konec 19.století. Na českém a slovenském trhu působí již více než 20let.

Více na www.ciret.cz

 

 

     caparol

 

 

 

 

 Společnost Český Caparol s.r.o. je dceřinou společností německé firmy DAW (Deutsche Amphibolin-Werkevon Robert Murjahn Stiftung & Co KG).

Na našem trhu působí Český Caparol od roku 1993 a jako dodavatel pro oblast stavebnictví a hobby si během šestnácti let vybudoval stabilní postavení. Vzhledem k tomu, že klade velký důraz na kvalitu materiálů včetně komplexního servisu a poradenství, řady klientů a spokojených zákazníků se neustále rozšiřují. Pozn.: Sortiment Caparol je k dispozici na prodejnách v Českých Budějovicích, Opavě, Teplicích a ve Žďáru nad Sázavou! 

Více na www.caparol.cz